top of page

Group

Public·16 members

Kung Fu Panda 2 Pl Dubbing [REPACK]Nowe, cudowne życie Po jest jednak zagrożone wraz z pojawieniem się wszechmocnego Lorda Shena, pawia, który knuje, żeby za sprawą sekretnej, niemożliwej do pokonania broni dokonać podboju Chin i na zawsze zniszczyć sztukę kung fu. W dodatku dla Smoczego Wojownika w pewnym momencie staje się jasne, że Pan Ping, właściciel restauracji, nie jest jego biologicznym ojcem. W obliczu takiego wyzwania Po musi przyjrzeć się swojej przeszłości i poznać prawdę na temat swojego, owianego do tej pory mgłą tajemnicy, pochodzenia.
Kung Fu Panda 2 Pl DubbingKung Fu Panda 2 (2011) pojawi się w niedzielę 10 maja o godzinie 12:00 na antenie telewizji Polsat. Stacja emituje ten film w wersji z polskim dubbingiem. Jego kinowa premiera miała miejsce 27 maja 2011 roku. Poniżej prezentujemy listę realizatorów polskiego dubbingu.


Za opracowanie polskiej wersji dubbingowej filmu Kung Fu Panda 2 odpowiada studio Start International Polska. Reżyserem dubbingu była Elżbieta Kopocińska. Tekst polski napisał Bartosz Wierzbięta. Nad dźwiękiem i montażem pracował Michał Skarżyński. Kierownictwo produkcji nadzorowała Dorota Nyczek.


W końcu paw wciela swój plan w życie, wypływa on na łodzi razem z bronią. Zostaje powstrzymany przez pandę, który uwalnia piątkę. Miś wpada do wody. Jego przyjaciele są ledwo żywi. Wychodzi więc na wysepkę. Znów opanowuje go równowaga, dzięki niej przechwytuje kule, które miały zniszczyć kung fu. Jedna trafia w Lorda Shena. Paw żyje, jednak gdy Po przybywa, paw sam przypieczętowuje swą śmierć.


About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...
Group Page: Groups_SingleGroup
bottom of page